Promocja: Hifu Wrocław

CM Uroda.in – Zabiegi Hifu we Wrocławiu

Uwielbia kontakt z drugim człowiekiem, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ceni rzetelność, a w swojej branży za jedną z najważniejszych rzeczy uważa ciągłe podnoszenie kwalifikacji i chęć rozwoju.

W ten sposób dobiera również zespół, po to, żeby z pasją pomagać pacjentom, obserwować ich zmiany na lepsze i cieszyć się z tego, co robi. Sukces, jak mówi, w takim przypadku – kiedy kochamy to, czym się zajmujemy – przychodzi sam. Prywatnie – czyta, chodzi do teatru i podróżuje, by nurkować. Nigdy się nie nudzi i kocha aktywność, nawet podczas odpoczynku od spraw zawodowych!

Piękna kobieta to…
Monika Lelonkiewicz, Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej URODA: Każda z nas. Każda kobieta jest piękna i największą przyjemnością dla mnie jest to, że mogę jej pomóc, aby mogła to pokazać światu.

Zobacz usługi zakresu: kwas hialuronowy wrocław

Ma pani niezwykłe osiągnięcia w dziedzinie dermatologii estetycznej. Jest pani m.in. twórczynią pierwszej w Polsce, opatentowanej techniki Hydrolit – nici hialuronowe, która wprowadziła rewolucję na rynku. Czy był to przełomowy moment w pani karierze?
Nici hialuronowe to jedynie etap w moich poszukiwaniach zawodowych. Cieszę się, że nici znalazły uznanie wśród lekarzy i pomogły wielu pacjentkom w uzyskaniu poprawy jakości skóry i młodszego wyglądu. Nie chciałabym zawodowo zatrzymywać się tylko na tym etapie. Doceniam kwas hialuronowy i jego dobroczynny wpływ na skórę, ale często warto go połączyć z innymi metodami. Chodziło mi głównie o to, aby tę metodę rozpowszechnić i żeby przyniosła ona efekt. Z własnego doświadczenia, podczas licznych zabiegów, zauważyłam, jakie przynosi zaskakujące efekty w odbudowie i regeneracji skóry.

Zobacz również usługi we wrocławiu: hifu wrocław

I jedynym sposobem, aby móc to rozpropagować było zgłoszenie tej metody do urzędu patentowego. Wzbudziło to zainteresowanie i dzięki temu przeprowadziłam szereg szkoleń, gdzie lekarze nauczyli się, w jaki sposób to robić, dowiedzieli się, po co oraz poznali podstawę naukową tej metody. Przyniosło to dobre efekty w leczeniu skóry i poprawianiu jej jakości.

Więcej przeczytasz na: www.sukcesjestkobieta.pl