Czy Telewizory LCD, które wymagają serwisu warto naprawiać?


Warning: Use of undefined constant woothemes - assumed 'woothemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/irresistible/single.php on line 13
// 5 marca, 2020 // Home & Living

Chyba każdy z nas w pewnym momencie zostaje postawiony przed sytuacją kiedy zadaje sobie pytanie: Czy warto naprawić TV – kiedy odmawia posłuszeństwa czy taniej będzie go jednak naprawić i poddać odpowiedniemu serwisowi telewizyjnemu?

Z odpowiedzi osób i firm zajmujących się naprawą i serwisem TV (telewizorów) każdego dnia łatwo wywnioskować, że warto naprawiać sprzęt. Dlaczego warto naprawiać telewizory i sprzęt Agd?

Zdjęcie TV - Serwis TV
Naprawa TV we Wrocławiu

Wszystko zależy od tego czy telewizor jest dobrej jakości. Serwis ma sens jeżeli jego naprawa nie przekracza zakupu nowego telewizora lub sprzętu elektronicznego. Dlatego też warto sprawdzić np. na allegro.pl jaki jest koszt kupienia nowego TV lub używanego ale sprawnego.

Często do serwisów zgłaszają się osoby, które chcą naprawić tv – a jego zakup przekraczał 1000 – 2000 zł. Telewizory tańsze zwłaszcza te z pierwszej serii plazm lub telewizorów lcd raczej nie warto już naprawiać. Chyba, że klient tego chce ze względu na sentyment lub brak odpowiedniego zamiennika w obecnej ofercie produktowej.

W rozmowie z właścicielem serwisu Panem Robertem Podsiadło zapytaliśmy jak wygląda proces serwisu TV lub naprawy telewizora?

Zawsze będziemy dążyć do naprawy urządzenia na miejscu, w tym sprawdzania połączeń i konfiguracji urządzenia. Zdarza się, czasami że sprzęt z jakim zjawia się klient posiada tak naprawdę bardzo drobną usterkę np. włącznik lub klient sam zauważył że np. przepalił się kabel. Ale są też sytuacje, które wymagają diagnozy serwisanta.

Jeśli wystąpi awaria wewnętrznej części elektronicznej, będziemy musieli przyjąć takie urządzenie do naprawy i dokonać przeglądu w warsztacie (nasz dział obsługi klienta doradzi ci o tym, gdy wyślesz do nas zapytanie tutaj: Naprawa i Serwis TV Wrocław).

Pobieramy opłatę za diagnozę, ale również w celu naprawy urządzenia. Jeżeli klient zaakceptuje diagnozę i koszt naprawy – opłata za diagnozę nie będzie pobierana. Po dostarczeniu sprzętu do serwisu TV zabieramy urządzenie do warsztatu w celu zdiagnozowania i naprawy. Jeśli zestaw można naprawić w ramach tej opłaty, po prostu przeprowadzimy naprawę i zwrócimy urządzenie do Ciebie w ciągu 3 do 4 dni roboczych.

W przypadkach, gdy części nie da się naprawić, podamy po prostu oszacowanie naprawy i koszt zakupu nowej części. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty naprawy, opłata za diagnozę zostanie odjęta od całkowitego salda, a różnicę otrzymasz przy dostawie.

Comments are closed.