Urolog – Więcej na temat konferencji urologicznej


Warning: Use of undefined constant woothemes - assumed 'woothemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/irresistible/single.php on line 13
// Styczeń 17th, 2011 // Bez kategorii

Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować nową odsłonę LIDERA W ORGANIZACJI KONFERENCJI ORAZ IMPREZ firmę ART ANIMA z Wrocławia.


Historia Firmy Art Anima:Logo firmy Artanima oraz Artanima Biznes

Wykorzystując swoje doświadczenie wspomagamy menedżerów, handlowców,
pracowników marketingu i działów obsługi klienta w kształtowaniu wizerunku firmy
oraz budowaniu silnych i efektywnych relacji z klientem.
Naszą kadrę stanowią odpowiedzialni ludzie, posiadający praktyczne umiejętności
oraz wieloletnie doświadczenie.
„Art Anima” integruje kompetencje wielu dyscyplin. Łączy w sobie artystyczną
wrażliwość i indywidualną ofertę marketingową.
Zajmujemy się:
organizacją imprez firmowych i szkoleń – to nasza specjalność,
organizacją imprez integracyjnych dla firm w ciekawych miejscach – aby wspomóc
Państwa firmę w budowaniu zgranego zespołu i tworzeniu pozytywnych relacji z
klientami (gry team building, outdoor event, incentives, pikniki firmowe),
– kreacją nietuzinkowych upominków,
– przygotowaniem pełnego i indywidualnego programu promocji Państwa produktu.
– organizacja imprez firmowych,
organizacja imprez dla firm (Wrocław, cała Polska)

Nowości na temat ORGANIZACJI KONFERENCJILOGO AKADEMIA MEDYCYNY PALIATYWNEJ, KONFERENCJIA

W roku 2010 firma ArtAnima organizuje konferencję Akademia Medycyny Paliatywnej 2010/2011. Konferencja dotyczy tematyki medycyny oraz opieki paliatywnej.

Więcej inforamcji na stronie www.akademiamedycynypaliatywnej.pl

Nowości na temat ORGANIZAZJI IMPREZ

Przetarg rozstrzygnięty na organizatora imprezy.

Rozmiary naszej imprezy podzielimy na części tematyczne. Zajmą się tym podziałem osoby które wybraliśmy podczas Największa impreza w Polscesobotniej sesji.

Firma artanima.pl zajmie się organizacją imprez – więcej informacji o nich pod linkiem organizacja imprez

Rozmiary konferencji i czas ich trwania bywają bardzo różne dlatego też musimy się zdecydować co konkretnie potrzbujemy. Z artanimy nam mają pomóc w określeniu sprzętu oraz ilości gości. Natiomiast my mamy zastanowić się nad formą.
Można podzielić je na:
kongresy

Największe konferencje , zwane zjazdami lub kongresami potrafią gromadzić ponad 10 000 uczestników i trwać 2 tygodnie. Na tego rodzaju konferencjach występuje też duża rotacja uczestników w czasie jej trwania, gdyż wiele osób przejeżdża na nie, aby wysłuchać określonego wykładu plenarnego, lub wziąć udział tylko w jednej z sesji wykładowych. W ramach tego rodzaju konferencji odbywają się dziesiątki równoległych sesji wykładów, posterów i paneli dyskusyjnych, natomiast nie organizuje się zwykle w ich ramach warsztatów i pozostawiają one mało czasu na nieformalne dyskusje.

(tradycyjne) konferencje

Najczęściej spotykane, typowe konferencje naukowe gromadzą zwykle ok. 80-1000 uczestników i trwają od 1 do 5 dni. Większość uczestników tego rodzaju konferencji uczestniczy w nich od początku do końca. W ramach nich odbywają się 2-4 sesje wykładowe i posterowe. Zwykle przynajmniej jedno przedpołudnie jest pozostawiane wolne od sesji dając uczestnikom czas na nieformalne dyskusje.

sympozja

Od strony organizacyjnej bardzo podobne do typowych konferencji. Sympozja zwykle dotyczą węższego niż konferencje zakresu tematycznego.

szkoły letnie/warsztaty

Jest to forma konferencji, których celem jest umożliwienie jak najbliższego kontaktu sław naukowych z młodymi badaczami. Na konferencjach tego rodzaju skład wykładowców jest dobierany pod kątem ich walorów edukacyjnych. Poszczególne wykłady trwają dłużej i zawierają wstęp dla mniej zorientowanych. Można w ich trakcie przerywać wykład pytaniami. Młodzi naukowcy mają na nich możliwość zaprezentowania swoich wyników w formie posterów, przy których mogą być egzaminowani przez bardziej doświadczonych i uznanych uczestników. W ramach szkół są też często organizowane zajęcia warsztatowe.

takie sympozja oraz warsztaty robili już na szkolenia urologiczne. Jeden z lekarzy też będzie obecny w naszym planie wykładował. Urolog Dobry Piotr Szulc. Tutaj więcej informacji o nim urolog

minikonferencje
Są to spotkania dla maksimum 100 osób, zainteresowanych dokładnym przedyskutowaniem określonego, wąskiego zagadnienia. Posiadają one często dużo mniej sformalizowaną strukturę, dającą jak najwięcej czasu na panele dyskusyjne, warsztaty i nieformalne dyskusje, kosztem czasu na sformalizowane sesje wykładowe i posterowe.

Organizacja konferencji

jest ciężkim i wymagającym umiejętności przedsięwzięciem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.